TISP4395H3BJR Bourns Inc   SINGLE BIDIRECTIONAL BREAKOVER DIODE|395V V(BO) MAX|600MA I(S)|DO-214AA 20021229
TISP4395H3BJ Bourns Inc   SINGLE BIDIRECTIONAL BREAKOVER DIODE|395V V(BO) MAX|600MA I(S)|DO-214AA 20021229
TISP4395H3BJ Bourns   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement Littefuse P3500SC 20120117
全选
Total found 3 in 217540143