STPS40L15CT SGS-Thomson Microelectronics   LOW DROP OR-ing POWER SCHOTTKY DIODE 20040407
STPS40L15CT ST   LOW DROP OR-ING POWER SCHOTTKY DIODE 20031102
STPS40L15CT MicroSemi TO-220AB   Schottky Rectifier 20030320
STPS40L15CT IR   15V 40A Schottky Discrete Diode in a TO-220AB package 20030311
STPS40L15CT   [替换型号]Replacement:Sensitron 40L15CT 20120101
全选
Total found 6 in 217540143