STP60NE03L-12 SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL 30V - 0.009 Ohms - 60A - T0-220 STripFET POWER MOSFET 20040407
STP60NE03L-12 ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRL3103 20120119
全选
Total found 2 in 217540143