STD17N06L ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STD17N06LT4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 17A I(D) | TO-252AA 20031026
STD17N06L-1 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 17A I(D) | TO-251AA 20031026
STD17N06LT4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 17A I(D) | TO-252AA 20031022
STD17N06L-1 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 17A I(D) | TO-251AA 20031022
STD17N06L ST Microelectronics   [替换型号]TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 17A I(D) | TO-252 20030926
STD17N06L ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2782 20120119
STD17N06L ST D-PAK   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2782 20120101
STD17N06L   [替换型号]Replacement:ST STD16NE06L 20120101
全选
Total found 10 in 217540143