STD16NE06T4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-252AA 20031026
STD16NE06T4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-252AA 20031022
全选
Total found 2 in 217540143