STD16NE06L-1 SGS-Thomson Microelectronics   "N - CHANNEL 60V - 0.07 Ohm - 16A - TO-251 STripFET "" POWER MOSFET" 20040407
STD16NE06 SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL 60V - 0.07 Ohm - 16A DPAK/IPAK STripFET POWER MOSFET 20040407
STD16NE06   TRANSISTOR MOSFET 20040407
STD16NE06L-1 ST   N-CHANNEL 60V - 0.07 OHM - 16A - TO-251 - STRIPFET POWER MOSFET 20031102
STD16NE06L ST   N-CHANNEL 60V - 0.06 OHM - 16A - DPAK STRIPFET POWER MOSFET 20031102
STD16NE06 ST   N-CHANNEL 60V - 0.07 OHM - 16A DPAK/IPAK STRIPFET POWER MOSFET 20031102
STD16NE06T4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-252AA 20031026
STD16NE06L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-263AB 20031026
STD16NE06-1 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-251AA 20031026
STD16NE06T4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-252AA 20031022
STD16NE06L-1 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-251AA 20031022
STD16NE06L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-263AB 20031022
STD16NE06-1 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-251AA 20031022
STD16NE06L ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2782 20120119
STD16NE06 ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2782 20120119
STK18N05L   [替换型号]Replacement:ST STD16NE06L-1 20120101
STK12N06L   [替换型号]Replacement:ST STD16NE06L-1 20120101
STK12N05L   [替换型号]Replacement:ST STD16NE06L-1 20120101
STD17N06L   [替换型号]Replacement:ST STD16NE06L 20120101
STD17N06   [替换型号]Replacement:ST STD16NE06 20120101
STD17N05L   [替换型号]Replacement:ST STD16NE06L 20120101
STD17N05   [替换型号]Replacement:ST STD16NE06 20120101
STD16NE06L ST DPAK   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2782 20120101
STD16NE06 ST DPAK   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2782 20120101
STD15N06L   [替换型号]Replacement:ST STD16NE06L 20120101
RFD14NO5SM   [替换型号]Replacement:ST STD16NE06 20120101
RFD14N06SM   [替换型号]Replacement:ST STD16NE06 20120101
RFD14N06LSM   [替换型号]Replacement:ST STD16NE06L 20120101
RFD14N06L   [替换型号]Replacement:ST STD16NE06L-1 20120101
RFD14N05LSM   [替换型号]Replacement:ST STD16NE06L 20120101
RFD14N05L   [替换型号]Replacement:ST STD16NE06L-1 20120101
MTD10N05E   [替换型号]Replacement:ST STD16NE06 20120101
IRLU024N   [替换型号]Replacement:ST STD16NE06L-1 20120101
IRLR024N   [替换型号]Replacement:ST STD16NE06L 20120101
IRFR4105   [替换型号]Replacement:ST STD16NE06 20120101
IRFR024N   [替换型号]Replacement:ST STD16NE06 20120101
IRFR024   [替换型号]Replacement:ST STD16NE06 20120101
IRFR020   [替换型号]Replacement:ST STD16NE06 20120101
HUF75307D3S   [替换型号]Replacement:ST STD16NE06 20120101
全选
Total found 39 in 217540143