PHB55N03LTA Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 25V V(BR)DSS | 55A I(D) | TO-263AB 20031026
PHB55N03LTA Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 25V V(BR)DSS | 55A I(D) | TO-263AB 20031022
PHB55N03LTA Philips   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB55NF03LT4 20120118
全选
Total found 3 in 217540143