PHB42N03LTT/R Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 30V V(BR)DSS | 42A I(D) | SOT-404 20031026
PHB42N03LTT/R Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 30V V(BR)DSS | 42A I(D) | SOT-404 20031022
全选
Total found 2 in 217540143