MTH25N08 Motorola Semiconductor Products Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 80V V(BR)DSS | 25A I(D) | TO-218AC 20031026
MTH25N08 Motorola Semiconductor Products Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 80V V(BR)DSS | 25A I(D) | TO-218AC 20031022
MTH25N08   [替换型号]Replacement:MTH25N08 IRFP140 20120101
IRFP140   [替换型号]Replacement:IRFP140 MTH25N08 MTH25N10 20120101
MTH25N08 Pacific Semiconductor   [替换型号]Replacement:IRFP140 20001115
IRFP140 Pacific Semiconductor   [替换型号]Replacement:MTH25N08 MTH25N10 20001115
全选
Total found 6 in 217540143