LD1117D25   IC-SMD-REGULATOR 2.5V 0.8V 20030108
LD1117D25C ST Microelectronics SOP-8   Positive Fixed Voltage Regulator 20020807
LD1117D25 ST Microelectronics SOP-8   Positive Fixed Voltage Regulator 20020807
LD1117D25C ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRU1117-25CS 20120119
LD1117D25 ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRU1117-25CS 20120119
全选
Total found 5 in 217540143