IRGP20B120U-E C&H   IGBT|Discrete|1200 Volt 20080225
IRGP20B120U-E IR   Lead Free Datasheet 20070419
IRGP20B120U-E International Rectifier   TRANSISTOR | IGBT | N-CHAN | 1.2KV V(BR)CES | 20A I(C) | TO-247AD 20031026
IRGP20B120U-E IR   1200V UltraFast 5-40 kHz Single IGBT in a TO-247AC package 20030311
IRGP20B120U-E IRF   [替换型号]Functional Equivalent:Infineon SGW15N120 20120118
全选
Total found 5 in 217540143