FQP16N25C Fairchild Semiconductor Corp   20060608
FQP16N25 Fairchild Semiconductor Corp   20060608
FQP16N25 Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 250V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-220 20031026
FQP16N25 Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 250V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-220 20031022
FQP16N25C Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP16NS25 20120118
FQP16N25 Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRF644 20120118
全选
Total found 6 in 217540143