FQI16N25 Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 250V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-263 20031026
FQI16N25 Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRF644L 20120118
全选
Total found 2 in 217540143