BUK9214-30A NXP   N-channel TrenchMOS logic level FET 20110427
BUK9214-30A Philips   BUK9214-30A|TrenchMOS (tm) logic level FET 20060716
BUK9214-30A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 30V V(BR)DSS | 63A I(D) | TO-252AA 20031026
BUK9214-30A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 30V V(BR)DSS | 63A I(D) | TO-252AA 20031022
BUK9214-30A Philips   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STD40NF03LT4 20120118
全选
Total found 5 in 217540143