BUK7540-100A_1 NXP   TrenchMOS (tm) transistor Standard level FET 20080220
BUK7540-100A Philips   BUK7540-100A|TrenchMOS (tm) transistor Standard level FET 20060716
BUK7540-100A Philips Semiconductors   TrenchMOS transistor Standard level FET 20040408
BUK7540-100A Philips Semiconductors   TrenchMOS transistor Standard level FET 20040406
BUK7540-100A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 37A I(D) | TO-220AB 20031026
BUK7540-100A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 37A I(D) | TO-220AB 20031022
BUK7540-100A   N-Channel Enhancement MOSFET 20020807
BUK7540-100A Philips   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP30NF10 20120118
全选
Total found 8 in 217540143